Business Leaders Forum | FuckUp Nights Prague – příběhy o selháních
58751
single,single-post,postid-58751,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

FuckUp Nights Prague – příběhy o selháních

Projekt FuckUp Nights Prague je součástí celosvětového hnutí, jehož posláním je prezentovat lidem různé životní příběhy známých osobností, které v rámci jednotlivých setkání sdílejí nikoliv úspěšné momenty svého života, ale naopak své životní neúspěchy, svá selhání, a vypráví o tom, jak se s takovouto situací vypořádali, protože ne vždy se každému a za všech okolností daří.

Business Leaders Forum jako partnerská organizace zve na další setkání FuckUp Night Prague Vol. VI, které se uskuteční 18. února 2016 v 19:00 v multifunkčním prostoru Jatka78 na adrese Pražská tržnice, Jateční 1530/33, 170 00 Praha 7 – Holešovice, haly 7 a 8. Těšit se můžete například na sinologa Martina Kříže, majitele pokerového klubu Jakuba Stejskala, majitele antikvariátů Jakuba Cortése, exreprezentanta ČR Jiřího Škrance a další.

Více informací o projektu naleznete na webu FuckUp Nights Prague či na facebookové stránce únorového setkání.

image1