Business Leaders Forum | Deník studentky – závěrečné setkání Junior Lean In
58919
single,single-post,postid-58919,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Deník studentky – závěrečné setkání Junior Lean In

Přečtěte si reflexi k pátému setkání v rámci projektu Junior Lean In platformy Business Leaders Forum, které se uskutečnilo v pátek 18. března. Studentka Lucie Brandtlová se s vámi podělí o dojmy a zkušenosti, které si odnesla ze závěrečného setkání s tématem Team Dynamics.

*Závěrečné setkání Lean In a týmová dynamika*

Specifika týmové dynamiky z pohledu členky týmu i manažerky. To bylo hlavním tématem našeho pátého setkání v rámci projektu Lean In. Diskutovaly jsme o tom, jak nejlépe zajistit, aby byl každý hlas v rámci týmu vyslyšen. Ať už jde o ten náš hlas nebo o něčí z týmu, který vedeme. Všichni ze zkušenosti tušíme, že často se ke slovu dostane pouze malá část týmu. A přitom věříme, že je každý názor důležitý, protože různí lidé jsou experty a expertkami na různé oblasti. Nedostatečným prostorem pro vyjádření jedné osoby, tak ztrácí celý tým: přichází o jedinečnou informaci, kterou nikdo z nich neví. Ale lze vůbec zařídit, aby se na poradě vyjádřil každý? Někteří lidé jsou přece přirozeně více extrovertní a jiní naopak mluví málo, další by se vyjádřili rádi, ale třeba si netroufají.

Jak vyzrát na tyto a další překážky fungování a rozvoje týmu jsme se dozvěděly z připraveného videa a doplnily jsme jej o následný dialog na toto téma. Sdílely jsme svoje zkušenosti a objevovaly nové úhly pohledu. Přestože se jednalo o poslední oficiální setkání v rámci projektu, domluvily jsme se, že se budeme vídat i nadále a pokračovat v našem seberozvoji. Navíc nás všechny v následujících týdnech či měsících čeká stínování seniorních manažerek, kterého se už nyní nemůžeme dočkat!”

Lucie Brandtlová, účastnice Lean In, 20. 3. 2016

1 (8)

Pro více informací o možnosti zapojení do projektu naleznete ZDE.

Partnerem druhého ročníku projektu Junior Lean In je společnost RWE.

RWE