Business Leaders Forum | Pozvánka na unikátní závody nevidomých v lezení na stěně
58987
single,single-post,postid-58987,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pozvánka na unikátní závody nevidomých v lezení na stěně

GE Money Bank, člen platformy Business Leaders Forum, zve na závody nevidomých v lezení na stěně “Nekoukej a lez O.K.!”. Přijďte se v neděli 17. dubna 2016 podívat na výjimečné sportovní klání, které začíná v 10:30. Tříčlenné týmy složené z nevidomých, dospělých bez zrakového hendikepu a dětí budou závodit v lezeckém centru SmíchOFF v Praze 5.

Na lezecké stěně lezou všichni se zakrytýma očima. Soutěžit bude úspěšná nevidomá klavíristka Ráchel Skleničková, která se představí i na Pražském jaru 2016 a také sportovec Ivo Budil, který reprezentoval Českou republiku už v roce 1996 na paralympiádě v Atlantě.

Na akci bude také Neviditelná výstava, na které můžete poslepu otestovat své chuťové buňky nebo si vyzkoušet novinku – zvukovou střelbu.

Závody se konají nejen díky nadšení nevidomých sportovců, ale zejména díky pomoci dobrovolnické organizace GE Volunteers, jejíž členové každý rok odpracují na projektech zaměřených na podporu znevýhodněných osob a dětí, seniorů a na ochranu životního prostředí tisíce hodin. Počet akcí realizovaných každý rok ve všech regionech České republiky již překročil dvě stovky.

pozvánka ge volunteers