Business Leaders Forum | Společnost MSD se stala novým členem Business Leaders Forum
58989
single,single-post,postid-58989,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společnost MSD se stala novým členem Business Leaders Forum

“Naším cílem je dát zdravotní péči nový význam…

…A k tomu využíváme moderní technologie.”

MSD patří mezi přední světové společnosti v oblasti zdravotní péče se zaměřením na vývoj inovativních léčiv, vakcín, terapií a zdravotnických produktů ve více než 140 zemích světa. Nové globální inovativní technologické centrum společnosti se zaměřuje na informační bezpečnost, vývoj a využití informačních věd, mobilitu, digitální marketing a zpracování velkých objemů dat v healthcare. MSD IT Global Innovation Center pomáhá určovat směr digitální revoluce ve zdravotnictví díky řešení těch nejnáročnějších úkolů spojující zdravotnictví, informace a technologie.

“Naším cílem je podpora spolupráce a možnosti učit se od kolegů z celého světa, rozvíjet se a těšit se ze smysluplné odměny, jakou technické pozice moc často nenabízejí: radost z možnosti pomáhat zachraňovat životy.”

msd_it