Business Leaders Forum | CSR Club o štěstí, workoholismu či integraci hodnot do firemního rozhodování
59115
single,single-post,postid-59115,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

CSR Club o štěstí, workoholismu či integraci hodnot do firemního rozhodování

Ve středu 4. května 2016 se v Praze v ČSOB Inspiraci (bývalém Era světě) uskutečnil druhý letošní CSR Club s novou strukturou – prezentacemi expertů formou TEDx talku a následnou diskuzí s odborníky u inspirativních stolů.

U jednoho z inspirativních stolů účastníci měli možnost diskutovat o tématu “Štěstí v práci a štěstí mimo práci: workoholismus, kvalitní trávení volného času, být on-line a umět být off-line”, které vedl MUDr. Tomáš Rektor (Terapie Info, s.r.o.) a Radka Podaná (VARD), u druhého se setkali účastníci s tématem “Odpovědnost firmy a integrace hodnot do jejího rozhodování: současné trendy v právu a reportingu, B corporation model, využití příležitostí spojených s nefinančním reportingem”, které u tohoto inspirativního stolu rozvířil Filip Gregor (Frank Bold) a Marie Mališková (PR.Konektor).

V rámci TEDx talků vystoupili kromě výše zmíněných také Martin Březina (Bayer), Martin Joseph Barry (reSITE) či také Lenka Formánková (Sociologický ústav AV ČR).

Autorem fotografií je Milan Chrdle.