Business Leaders Forum | Novým členem Business Leaders Forum se stala společnost KODEO.CZ
59150
single,single-post,postid-59150,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Novým členem Business Leaders Forum se stala společnost KODEO.CZ

Představujeme Vám nového člena platformy Business Leaders Forum – společnost KODEO.CZ. Tato společnost nabízí službu Tiché Spojení, která zajišťuje komunikaci pro mluvící znakovým jazykem prostřednictvím cloudové platformy a to i pro přímý překlad a přepis znakového jazyka a dalších služeb. Prostřednictvím služby Tiché Spojení jejich klienti získávají rozšíření bezbariérovosti svých služeb, férovost a rovné příležitosti pro všechny.

Rovné příležitosti pro všechny se s Tichým Spojením zároveň promítají do oblasti zaměstnávání osob se zdravotním postižením sluchu. Profesionální tlumočníci pro službu Tiché Spojení jsou z obecně prospěšné společnosti Tichý svět.

“Chceme společně pracovat na eliminaci bariér mezi společnostmi a jejich zákazníky a jejich zaměstnanci a být součástí smysluplných CSR řešení a aktivit.”

KODEO logo Tiché spojení logo