Business Leaders Forum | CSR Club o designu firemní kultury a oběhovém hospodářsví
59243
single,single-post,postid-59243,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

CSR Club o designu firemní kultury a oběhovém hospodářsví

Ve čtvrtek 15. září 2016 se v Praze na půdě Velvyslanectví Nizozemského království uskutečnil třetí letošní CSR Club opět s novou strukturou – prezentacemi expertů formou TEDx talku a následnou diskuzí s odborníky u inspirativních stolů.

U jednoho z inspirativních stolů účastníci měli možnost diskutovat o tématu „Oběhové hospodářství: Jak může být implementováno do naší společnosti?“ s odborníky Lukasem Hoexem z DSM, Soňou Jonášovou z Institutu Cirkulární Ekonomiky, Lukášem Kovandou z Roklen Fin, a.s. či také s Yvonnou Gailly z Ekologického institutu Veronica. U druhého stolu se setkali účastníci s tématem „Design firemní kultury: Jak vytvářet sounáležitost uvnitř organizace?”, které u tohoto inspirativního stolu otevřel Lukáš Hána z GrowJOB institute.

 

Autorem fotografií je Jakub Kafan.