Business Leaders Forum | Valná hromada a CSR Club o firemním dobrovolnictví, benefici 2.0 a odpovědném přístupu k umírajícím
59267
single,single-post,postid-59267,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Valná hromada a CSR Club o firemním dobrovolnictví, benefici 2.0 a odpovědném přístupu k umírajícím

Ve čtvrtek 10. listopadu 2016 se v Praze v prostorách společnosti Skanska uskutečnilo zasedání Valné hromady platformy Business Leaders Forum a také poslední letošní CSR Club s prezentacemi expertů formou TEDx talku a následnou diskuzí s odborníky u inspirativních stolů.

V rámci Valné hromady byla odhlasována nová podoba stanov sdružení Business Leaders Forum a zároveň byl zvolen nový výkonný výbor BLF. Své místo ve výkonném výboru obhájila paní Petra Janíčková z Agender a pan Michal Veselý z Nadace partnerství. Novým členem výkonného výboru se stal pan Vladimír Klouda z PASSERINVEST GROUP,a. s. V této nové sestavě započne výkonný výbor své funkční období 1. ledna 2017.

Během CSR Clubu měli účastníci možnost diskutovat u jednoho z inspirativních stolů o tématu „Benefice 2.0“, které vedla Helena Továrková z Nadace Veronica. U druhého stolu se setkali účastníci s tématem „CSR a smrt“, které u tohoto inspirativního stolu otevřel MUDr. Jindřich Polívka z Hospicu Dobrého pastýře. Poslední z inspirativních stolů vedla Martina Ekrtová ze sdružení INEX-SDA na témá „Podoby firemního dobrovolnictví“.

Autorem fotografií je Milan Chrdle.