Business Leaders Forum | Třetí ročník Evropského týdne udržitelného rozvoje.
59611
single,single-post,postid-59611,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Třetí ročník Evropského týdne udržitelného rozvoje.

Akce se letos opět koná v tradičním termínu od 31. května do 5. června. Touto dobou bude po celé Evropě, včetně ČR, probíhat nespočet různorodých akcí prosazujících myšlenky udržitelného rozvoje.

Oslovují se všichni, o nichž se ví, že sami takové akce organizují, podporují, propagují, nebo se do nich aktivně zapojují.

Využijte propagaci vaší akce na stránkách ETUR. Organizátoři akce se snaží všechny akce, pořádány v rámci tohoto týdne (či měsíců května a června) zastřešit a vytvořit jejich srozumitelný přehled, aby tak podpořili co největší zapojení veřejnosti.

 

Do ETURu se můžete zapojit v několika ohledech:

1) uspořádat a zaregistrovat vlastní akci – veškeré informace naleznete na novém webu www.tydenudrzitelnosti.cz

2) pomoci nám dát o ETURu vedet dalším lidem. Můžete například na sdílet naše video: https://www.youtube.com/watch?v=k-qQ5ikO280&feature=youtu.be

3) zúčastnit se některé z akcí – paleta akcí je pestrá, jsou pořádány po celé ČR, stačí si jen vybrat!

 

Chcete-li se o projektu dozvědět více, napište Adamovi Hronovi na: hron.adam@vlada.cz (M: +420 737 491 089) z Odboru pro udržitelný rozvoj, ÚVČR.