Business Leaders Forum | MONETA Money Bank pozvala děti na setkání s Tomášem Berdychem.
59799
single,single-post,postid-59799,single-format-standard,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

MONETA Money Bank pozvala děti na setkání s Tomášem Berdychem.

MONETA Money Bank splnila sen dětem z Dětského domova Dlažkovice a zorganizovala setkání s Tomášem Berdychem. To proběhlo v úterý 19. září v rámci generálního partnerství MONETA Money Bank s Českým tenisovým svazem v tenisovém klubu TK Sparta Praha a děti si spolu s nejlepšími českými dětskými hráči užily odpoledne se špičkovým tenisem.

 „Hrál jsem během setkání s dětmi z dětského domova i s malými tenisty ze Sparty. Když proti mně nastoupil Jirka, myslel jsem, že si spletl skupinku. Nevěřil jsem, že tenis nehraje s trenérem. Byl to jeden z kluků z dětského domova, který nikdy trenéra neměl a tenis se učí sám. Hrál úžasně. Snad ho naše setkání ještě více motivovalo a jednou o něm uslyšíme,” vysekl poklonu jednomu z účastníků setkání Tomáš Berdych.

MMB_tenis_setkání_Tomáš_Berdych