18. května Business Leaders Forum pořádá unikátní panelovou diskuzi na téma LEADERSHIP a CSR. Partnerem je společnost IPSOS, která představí výzkum veřejného mínění na toto téma. Tato událost se koná ve Slovanském domě, vchod E, Na Příkopě 22, Praha 1, od 9 do 12 hodin.

Mají firemní lídři blízký vztah k CSR a udržitelnosti? Jak se úspěšný lídr chová – a jaká je v ČR realita? Je CSR pro top management důležitý? A co vůbec odpovědný lídr znamená? Pokud Vás zajímají některé z těchto otázek, určitě si přijďte poslechnout názory odborníků.

Můžete se těšit na tyto panelisty:

  • Lenka Čábelová, manažerka komunikace a CSR, Microsoft
  • Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech
  • Cristina Muntean, ředitelka Media Education CEE, poradkyně, lektorka a koučka v oblasti strategické komunikace
  • Tomáš Macků, ředitel výzkumu a komunikace, Ipsos

Odpovědnosti se nelze věnovat. Odpovědný buď jste, nebo nejste. Lenku Čábelovou nejvíce baví hledat, tvořit, vést a komunikovat projekty, které staví na přirozených synergiích mezi potřebami byznysu a společnosti a přinášejí užitek všem. Od roku 2013 má na starosti CSR a komunikaci v Microsoftu, předtím působila v poradenské společnosti PwC ČR, posledních pět let jako vedoucí oddělení marketingu a komunikace.

K_17853-209x314

CSR musí být klíčovou hodnotou firmy a jejího lídra Oleg Spružina žije udržitelnost v pozici lídra. Vede největší českou certifikační a inspekční společnost TÜV SÜD Czech od června 2009, od roku 2015 i TÜV SÜD Slovakia s.r.o. Dříve působil na pozici generálního ředitele TÜV SÜD Auto CZ.

olegspruzina-tuvsud_220x330

Proměna českého leadershipu – od autority k inkluzi a udržitelnosti Cristina Muntean je odbornice na leadership, osobnostní rozvoj a strategickou komunikaci. V roce 2010 založila Media Education CEE, pražskou PR, poradenskou a vzdělávací agenturu. Jejími klienty jsou podnikatelé a vrcholoví manažeři TOP 100 firem v České republice a ve střední a východní Evropě.

fotoprome.cz-7231_8761.jpeg

Názory české populace na leadership a CSR Tomáš Macků působí v Ipsos na pozici ředitele výzkumu a komunikace. Zde má zodpovědnost za dlouhodobé projekty s důrazem na consulting a implementaci výsledků z výzkumů do marketingových a komunikačních strategií.

TomᚠMackù, øeditel komunikace, Ipsos.;TomᚠMackù, øeditel komunikace, Ipsos. (30.03.2017)

Registrace Z důvodu omezené kapacity prostor se prosím registrujte co nejdříve na emailové adrese flutkova@blf.cz.

Těšíme se na všechny účastníky.