Business Leaders Forum | Výkonný výbor
2992
page,page-id-2992,page-child,parent-pageid-2990,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Petra Janíčková, prezidentka BLF

Zakladatelka pracovních portálů  „pracezeny.cz“ a „pracenad50.cz“.

Petra Janíčková vystudovala ekonomii a management na VŠP a Fakultu multimédií a komunikací na Baťově univerzitě ve Zlíně. Manažerské zkušenosti získala jako ředitelka mezinárodní školící společnosti Berlitz Inc. V Britské obchodní komoře pracovala  7 let, naposledy na pozici výkonné ředitelky. Je autorkou mentoringového programu Equilibrium pro talentované ženy v ČR.

Je členkou Výboru pro rovnoprávné zastoupení žen a mužů v rozhodovacích pozicích a Výboru pro aktivní stárnutí na Ministerstvu práce a sociálních věcí. Je také členkou správní rady Fóra 50%, jež usiluje o vytvoření společnosti s vyrovnaným zastoupením žen a mužů v politice a ve veřejném životě. Aktivně přednáší na téma management diverzity a ženský leadership.

 

Jiří Seidler, předseda výkonného výboru

Ředitel a předseda představenstva společnosti Tepelné hospodářství Hradec Králové a.s.

Jiří Seidler vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V minulosti působil ve společnosti Vítkovice a.s. jako ředitel divize energetického strojírenství a jako generální ředitel firmy Strojosvit F-CZ.

Ve spolupráci s Business Leaders Forum se zasazuje o šíření konceptu CSR v Královéhradeckém kraji, podporuje projekt Stínování manažerů a přednáší v rámci odborných seminářů BLF.

 

Jitka Chizzola

Mgr. Jitka Chizzola působí jako předsedkyně představenstva společnosti  D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. Společnost D.A.S.pojišťovna právní ochrany, a.s. se zabývá právní pomocí klientům.

Chceme rozvinout  právní povědomí našich spoluobčanů do té míry, aby nejen vnímali svou právní odpovědnost za své činy, ale také aby věděli, na co mají zákonný nárok. Protože jsou naše firemní principy blízké principům BLF, proto naše společnost vstoupila do BLF a já do jejího výkonného výboru.”