MONETA Money Bank splnila sen dětem z dětských domovů Radkov a Klánovice a zorganizovala jejich setkání s Petrou Kvitovou. To proběhlo 13. září v rámci generálního partnerství MONETA Money Bank s Českým tenisovým svazem v tenisovém klubu TK Sparta Praha. Děti si spolu s nejlepšími českými dětskými hráči užily odpoledne se špičkovým tenisem.

„Pro děti je toto setkání nezapomenutelným zážitkem a také třeba i impulsem k tomu začít s tenisem. Vidí, že díky zápalu pro věc, disciplíně a podpoře okolí se z nich jednou mohou stát jedni z nejlepších sportovců světa,“ říká Lucie Kirchner, která je v MONETA Money Bank zodpovědná za CSR aktivity a dobrovolnictví.

MONETA Money Bank se v červnu tohoto roku stala generálním partnerem Českého tenisového svazu. Vzájemná spolupráce má mimo jiné pomoci nalézt a vychovat v České republice nové tenisové šampiony, jako jsou právě Petra Kvitová a Tomáš Berdych. Motto projektu zní „Chceme pro Česko další šampiony“.

Dobrovolníci z MONETA Money Bank jsou důležitou součástí společenské odpovědnosti banky. Každý rok odpracují zaměstnanci, jejich rodinní příslušníci a přátelé na projektech zaměřených na podporu znevýhodněných osob a dětí, seniorů a na ochranu životního prostředí tisíce hodin. Dobrovolníci například spolupracují s Dětským domovem Radkov, ve kterém od roku 2015 pomáhají s přípravou sobotních programů pro děti.

MMB_tenis_setkání_Petra_Kvitová