SHINE: průvodce na cestě změn – Leader na trhu ve spojení rozvoje projektové kultury a manažerského a osobnostního rozvoje

SHINE Consulting, s.r.o. je špičková poradenská a vzdělávací společnost zaměřená ve dvou divizích na řízení projektů, změn a na manažerský a osobnostní rozvoj.

Hlavními produkty v divizi manažerského a osobnostního rozvoje jsou vedle rozvoje klíčových kompetencí manažerů i osobnostní rozvojové programy – spolu s vlajkovou lodí dlouhodobého programu Emoční leadership.

V divizi projektového řízení je SHINE Consulting specialistou na podporu v realizaci konkrétních projektů a nastavování systémů projektového řízení. Rozvíjí potřebné znalosti a dovednosti a umí manažery kvalitně připravit i na mezinárodní certifikaci a recertifikaci (IPMA®/PMI®/PRINCE2®).

Toto unikátní spojení je zásadní výhodou SHINE Consulting: díky vysoké specializaci v obou divizích podpoří získané znalosti a dovednosti manažerů i lidskou vnitřní změnou.

„Děláme rádi věci, které nám dávají smysl. Naším posláním je zvýšení kvality leaderů a manažerů – nejen v projektových a manažerských znalostech a dovednostech, ale i v rovině jejich osobních postojů a vztahů. Když vidíme dobré výsledky naší práce, tak víme, že to celé skutečně dává smysl.“ 

Shine_LightOfChange_01_logo