Business Leaders Forum | O nás
57839
page,page-id-57839,page-parent,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Business Leaders Forum (BLF) je platformou pro společensky odpovědné podnikatele, kterým záleží na lidech a prostředí, v němž působí.

 

Pomáháme firmám naplňovat principy společenské odpovědnosti 1(CSR), pořádáme setkání firemních leaderů, inspirujeme vysokoškolské studenty a ukazujeme přínosy CSR. Společenské odpovědnosti firem se věnujeme už více než 25 let. Při přípravě našich projektů stavíme na zkušenostech a tradici a zároveň nezapomínáme na budoucnost.

Jsme součástí prestižní mezinárodní organizace  CSR Europe. Sledujeme moderní trendy CSR v zahraničí a ty nejlepší z nich se snažíme implementovat do českého podnikatelského prostředí. Našimi členy jsou české firmy a české pobočky nadnárodních firem. Připojit se k nám můžete i vy.

BLF bylo v roce 1992 založeno z iniciativy mezinárodní organizace The Prince of Wales International Business Leaders Forum (IBLF) sídlící v Londýně. IBLF se dlouhodobě věnuje propagaci odpovědného chování firem nejen v Evropě, ale po celém světě. Jejím prezidentem je H. R. H. Princ Charles, který v roce 1992 při příležitosti slavnostního otevření BLF navštívil Prahu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na tomto odkazu: zásady zpracování osobních údajů BLF