Business Leaders Forum (BLF) je platformou pro společensky odpovědné podnikatele, kterým záleží na lidech a prostředí, v němž působí.

Pomáháme firmám naplňovat principy společenské odpovědnosti (CSR), pořádáme setkání firemních leaderů, inspirujeme vysokoškolské studenty a ukazujeme přínosy CSR. Společenské odpovědnosti firem se věnujeme už více než 25 let. Při přípravě našich projektů stavíme na zkušenostech a tradici a zároveň nezapomínáme na budoucnost.

Jsme součástí prestižní mezinárodní organizace  CSR Europe. Sledujeme moderní trendy CSR v zahraničí a ty nejlepší z nich se snažíme implementovat do českého podnikatelského prostředí. Našimi členy jsou české firmy a české pobočky nadnárodních firemPřipojit se k nám můžete i vy.

BLF bylo v roce 1992 založeno z iniciativy mezinárodní organizace The Prince of Wales International Business Leaders Forum (IBLF) sídlící v Londýně. IBLF se dlouhodobě věnuje propagaci odpovědného chování firem nejen v Evropě, ale po celém světě. Jejím prezidentem je H. R. H. Princ Charles, který v roce 1992 při příležitosti slavnostního otevření BLF navštívil Prahu.

Informace o zpracování osobních údajů naleznete na tomto odkazu: zásady zpracování osobních údajů BLF

o-nas

Věříme, že společensky odpovědné firmy jsou základním kamenem zdravé ekonomiky a společnosti. Proto už od roku 1992 propojujeme výjimečné osobnosti českého byznysu. Když se totiž potkají výjimeční lidé a skvělé nápady, mohou vzniknout velké věci.

Naší vizí je férové a odpovědné podnikatelské prostředí, které obohacuje společnost.

Co pro to mimo jiné děláme?

  • Vytváříme zázemí pro spolupráci firemních leaderů a CSR manažerů.
  • Přinášíme nová témata a projekty, které umožňují růst.
  • Tvoříme synergie a sdílíme know-how.

Jednoduše proměňujeme myšlenku společenské odpovědnosti firem ve skutečnost.