Chceme aktivně přispívat k naplňování myšlenky CSR, a proto vám nabízíme služby a konzultace založené na naší šestadvacetileté zkušenosti se společenskou odpovědností firem v českém prostředí.

 

Přesvědčte se, že vám máme co nabídnout:

Pro firemní leadery

Propojujeme firemní leadery, kteří si mají co říct

Byznys tvoří především lidé. Proto pravidelně pořádáme setkání ředitelů a majitelů firem (CEOs) – akce, na kterých je řeč o podstatných tématech pro váš byznys a kde můžete snadno navázat kontakt s potenciálními obchodními partnery nebo lidmi, kteří vyznávají v podnikání podobné hodnoty jako vy.

Vrcholní představitelé našich členských firem se účastní pravidelných setkání, tzv. CSR Clubů, která se konají jednou za tři měsíce a též výročního setkání CSR Leaders Annual Reunion, kde se schází nejvlivnější aktéři CSR v České republice.

Business Leaders Forum též pravidelně pořádá setkání manažerek dle formátu Lean In.

Chcete prezentovat vaši firmu mezi společensky odpovědnými podnikateli a zainteresovanou veřejností? Vedle našich stávajících networkingových aktivit pro vás rádi kompletně zajistíme další akce na klíč (CSR Event Management) – a to buď pod záštitou Business Leaders Fora nebo uspořádáme event na míru vaší firmě. Nabízíme rovněž rozsáhlou odbornou podporu přímo vašim CSR manažerům.

Business Leaders Forum už 20 let podporuje také spolupráci mezi vysokými školami a firmami. Věříme, že talentovaní studenti a progresivní firmy se mohou vzájemně obohatit. Zapojte se do Responsible Leadership Projects, které pořádáme.

Chcete snížit náklady, zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost vaší firmy? Připojte se k celosvětovému trendu a začněte s GRI reportingem. Pomůžeme vám s implementací a dalšími fázemi celého procesu.

Připojte se do prestižní společnosti firemních leaderů.

Pro CSR manažery

Využijte 26 let našich zkušeností se CSR

Uvažujete o zavedení společensky odpovědných aktivit ve vaší firmě? Potřebujete pomoci s realizací CSR projektů? Hledáte nové impulsy pro vaše CSR aktivity? Společně najdeme cesty, jak vytvářet smysluplné a efektivní CSR aktivity, které budou přínosem pro vaši firmu a budou přispívat k její dobré pověsti. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci.

Konzultace a management CSR projektů

Poskytujeme individuální konzultace CSR aktivit – bez ohledu na to, v jakém rozsahu nyní CSR uplatňujete. Poradíme vám, pokud jste se rozhodli se CSR teprve začít i pokud se společenské odpovědnosti již věnujete a hledáte cesty, jak to dělat lépe.

Víme, že každá firma je jiná, a proto nenabízíme univerzální řešení, ale vždy připravujeme plán na míru konkrétní firmě.

Probereme s vámi, jaké jsou priority vaší firmy v oblasti společenské odpovědnosti, společně stanovíme vhodnou strategii, naplánujeme rozpočet a harmonogram jednotlivých kroků a pomůžeme vám je realizovat (CSR Strategic Design & Project Management). Budete mít naši každodenní praktickou podporu. Připravíme pro vás na klíč také akce související s tématem společenské odpovědnosti (CSR Event Management).

Pořádáme také pravidelná setkání manažerek dle formátu Lean In.

S naší odbornou garancí se vyvarujete chyb, které by vás stály čas, peníze a energii. Máme přes dvě dekády zkušeností a nápady, jak profesionálně rozvíjet CSR v České republice. 

Konzultační služby poskytujeme jak členským, tak nečlenským firmám Business Leaders Fora.

Členství ve skupině prestižních firem a zapojení do našich aktivit

Pokud v současné době neplánujete konkrétní CSR aktivity, ale chcete být v obraze a ve společnosti předních firem, staňte se členem Business Leaders Fora. Členové mají přístup na všechny námi pořádané akce a pravidelný informační servis, včetně automatického zasílání našeho zpravodaje BLF Times. Neunikne vám tak žádná důležitá novinka v oboru. Můžete se také stát partnerem našich akcí a ukázat, že společenská odpovědnost firem vám není lhostejná.

  • Rádi se s vámi setkáme a prodiskutujeme možnosti spolupráce. Kontaktujte nás

Pro studenty

Získejte nové znalosti a zkušenosti pro svou budoucí kariéru

Skvělým a společensky odpovědným manažerem se člověk většinou nerodí. Dobrá škola vám dá kvalitní znalosti a podpoří váš talent, ale důležité je také propojení teorie s praxí. Proto pro vás organizujeme několik projektů, které rozšíří vaše vědomosti, ukáží vám aktuální trendy z praxe velkých firem a zkušených manažerů a přinesou vám zajímavé kontakty pro vaši budoucí kariéru. Jak je zúročíte, to už bude na vás.

Zajímá vás, jak vypadá každodenní práce manažera? Zapojte se do projektu Stínování manažerů, který organizujeme už 20 let a kde máte šanci být v bezprostřední blízkosti manažerů, jež utváří strategie firem.

Organizujeme také mezinárodní projekt Stínování přes hranice, který vznikl za podpory Visegradského fondu, za účelem rozvoje spolupráce mezi studenty zemí V4.

Chcete se setkat s top manažery českých a zahraničních firem a diskutovat s nimi? Zúčastněte se našich přednášek Business Master Classes a dozvíte se více o aktuálních trendech v managementu, marketingu nebo IT, a to přímo od odborníků z praxe.

Láká vás nahlédnout více do problematiky společenské odpovědnosti firem? Přihlaste se na stáž přímo k nám do Business Leaders Fora. Hledáme motivované studenty, kteří se budou podílet na našich projektech a přinesou nové podněty a nápady.

Studujete Podnikohospodářskou fakultu VŠE a chcete přenášet své znalosti do praxe? Možná jste už slyšeli o projektu CSR Ambassadors, díky němuž se můžete podílet na vývoji nebo inovaci environmentální strategie firem.

Hledáte informace o společenské odpovědnosti firem například pro svoji diplomovou práci? Přečtěte si základní informace nebo nahlédněte do odborné sekce Co je CSR, kde najdete podrobné inforamce i řadu zajímavých odkazů.

Nezapomeňte se k nám připojit také na Facebooku.

Pro média

Kontaktujte nás pro zodpovězení vašich dotazů

  • Chcete vysvětlit význam a principy CSR, udržitelnosti a odpovědného podnikání?
  • Potřebujete okomentovat problematiku společenské odpovědnosti firem?
  • Hledáte konkrétní příklady dopadů konceptu CSR?

Rádi vám poradíme, poskytneme expertní názor nebo zprostředkujeme rozhovor se CSR manažery a lídry. Základní informace o společenské odpovědnosti firem najdete v našem průvodci CSR (pdf, 4 MB).

Kontaktní osoba

Sandra Feltham
prezidentka BLF
e-mail: info@blf.cz