Business Leaders Forum | Pro CSR manažery
3020
page,page-id-3020,page-parent,page-child,parent-pageid-3016,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Využijte 20 let našich zkušeností se CSR

Uvažujete o zavedení společensky odpovědných aktivit ve vaší firmě? Potřebujete pomoci s realizací CSR projektů? Hledáte nové impulsy pro vaše CSR aktivity? Společně najdeme cesty, jak vytvářet smysluplné a efektivní CSR aktivity, které budou přínosem pro vaši firmu a budou přispívat k její dobré pověsti. Podívejte se, jak vám můžeme pomoci.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Konzultace a management CSR projektů

Poskytujeme individuální konzultace CSR aktivit – bez ohledu na to, v jakém rozsahu nyní CSR uplatňujete. Poradíme vám, pokud jste se rozhodli se CSR teprve začít i pokud se společenské odpovědnosti již věnujete a hledáte cesty, jak to dělat lépe.

Víme, že každá firma je jiná, a proto nenabízíme univerzální řešení, ale vždy připravujeme plán na míru konkrétní firmě.

Probereme s vámi, jaké jsou priority vaší firmy v oblasti společenské odpovědnosti, společně stanovíme vhodnou strategii, naplánujeme rozpočet a harmonogram jednotlivých kroků a pomůžeme vám je realizovat (CSR Strategic Design & Project Management). Budete mít naši každodenní praktickou podporu. Připravíme pro vás na klíč také akce související s tématem společenské odpovědnosti (CSR Event Management).

Pořádáme také pravidelná setkání manažerek dle formátu Lean In.

S naší odbornou garancí se vyvarujete chyb, které by vás stály čas, peníze a energii. Máme 20 let zkušeností a nápady, jak profesionálně rozvíjet CSR v České republice. 

Konzultační služby poskytujeme jak členským, tak nečlenským firmám Business Leaders Fora.

Členství ve skupině prestižních firem a zapojení do našich aktivit

Pokud v současné době neplánujete konkrétní CSR aktivity, ale chcete být v obraze a ve společnosti předních firem, staňte se členem Business Leaders Fora. Členové mají přístup na všechny námi pořádané akce a pravidelný informační servis, včetně automatického zasílání našeho zpravodaje BLF Times. Neunikne vám tak žádná důležitá novinka v oboru. Můžete se také stát partnerem našich akcí a ukázat, že společenská odpovědnost firem vám není lhostejná.

  • Rádi se s vámi setkáme a prodiskutujeme možnosti spolupráce. Kontaktujte nás

BLF svým členům nabízí (pdf, 466 kB)