Business Leaders Forum | Business Master Classes
3042
page,page-id-3042,page-child,parent-pageid-3020,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zeptejte se manažerů z praxe na cokoliv, co vás zajímá

Business Master Classes je cyklus přednášek top manažerů českých a zahraničních společností, kteří vás seznámí s aktuálními trendy v oblasti, které se věnují – ať už jde třeba o managament, marketing, IT nebo finance. Častokrát je řeč i o tématech, o kterých se neučí ve škole, ale přitom jsou pro praxi velmi důležitá.

Přidanou hodnotou přednášek je sdílení zkušeností: hosté vám předají některé ze svých bohatých zkušeností a máte šanci s nimi také diskutovat o tom, co vás zajímá.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Projekt je určen pro studenty, kteří mají vážný zájem o práci manažera. Vedle bezprostředních poznatků z přednášek je cyklus Business Master Classes příležitostí, jak navázat kontakt s potenciálními zaměstnavateli a zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu práce.

Projekt Business Master Classes probíhá průběžně. Sledujte náš web a dozvíte se včas o aktuálních akcích.

Ke stažení

Projekt byl realizován díky finanční podpoře společnosti: