Business Leaders Forum | CSR Event Management
3036
page,page-id-3036,page-child,parent-pageid-3020,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Organizujeme CSR akce, které mají smysl

Podnětné myšlenky a obchodní partnerství vznikají nejlépe při dialogu tváří v tvář. Proto pořádáme akce týkající se CSR, kde se lidé setkávají, diskutují a navazují nové vztahy.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

CSR eventy jsou také ideální příležitostí, jak představit aktivity vaší firmy médiím a odborné i laické veřejnosti. Zahajujete například nový CSR projekt? Dejte o tom s naší pomocí vědět světu.

Akce organizujeme buď pod záštitou Business Leaders Fora, nebo připravíme event přímo na míru vaší firmě

Organizace akcí od A do Z

Pořádání eventů se věnuje řada společností, my však klademe velký důraz na to, abychom ve spolupráci s vámi dali takové akci to nejdůležitější: obsah, smysl a skvělé hosty.

Příprava akce pro nás tedy začíná definicí jejího cíle a smyslu. Tomu přizpůsobíme i zvolený formát – ať už půjde o pracovní snídani, tiskovou konferenci, seminář nebo konferenci.

A poté už se pustíme do práce: vybereme vhodný prostor, sestavíme program, kontaktujeme řečníky, vytvoříme pozvánky, zajistíme catering a logistiku a samotnou organizaci na místě – zkrátka vše, co k profesionálně uspořádané akci patří.

Postaráme se také o kvalitní odborné materiály o tématu CSR a samozřejmě o medializaci akce.

Máte zájem o více informací? Kontaktuje ředitelku BLF Ivu Petříčkovou.