Business Leaders Forum | CSR Strategy & Project Management
3040
page,page-id-3040,page-child,parent-pageid-3020,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Společně připravíme CSR projekt od začátku do konce

  • Zvažujete, která strategie CSR je pro vaši firmu vhodná?
  • Máte v úmyslu uskutečnit CSR projekt, ale nejste si jisti, jakým způsobem jej realizovat?
  • Přemýšlíte, jak v rámci daného rozpočtu zorganizovat smysluplnou CSR aktivitu?

Rádi vám budeme odbornými průvodci při přípravě a realizaci CSR projektu vaší firmy. Známe specifika CSR projektů a navrhneme vám, kterou cestou by se vaše firma mohla vydat. Nejprve zvolíme vhodné strategie na míru vaší firmě.

Společně pak konkrétní projekt naplánujeme, stanovíme jeho cíle a parametry a postaráme se, aby byl doveden do úspěšného konce – konce, který může být zároveň začátkem vašich dalších CSR aktivit.

Naše spolupráce není založena jen na klasickém projektovém managementu: integrální součástí našich konzultací je také kvalitní odborná podpora. To vše s cílem, aby z projektu profitovala jak vaše firma, tak i společnost.

Při přípravě projektů se věnujeme zejména (ale nikoliv výhradně) rozvoji místních komunit a environmentálním projektům. Baví nás hledat konkrétní řešení reálných problémů. Proto jsme ve spolupráci s našimi partnery nedávno realizovali například projekt vodicích linií pro nevidomé a slabozraké ve stanici metra Radlická. Podívejte se na video:

 

Máte-li zájem o spolupráci, kontaktujte ředitelku BLF Ivu Petříčkovou.