Inspirujte studenty a objevte nové talenty pro vaši firmu

Věříme, že jako firemní leadeři můžete pozitivně ovlivnit mladé lidi, kteří mají zájem o byznys a společenskou odpovědnost. A naopak – talentovaní studenti mohou být přínosem pro vaši firmu a vašimi potenciálními zaměstnanci. Efektivnímu propojování firem a vysokoškolských studentů se věnujeme už 20 let. Podpořte nadějné budoucí manažery a zapojte se do našich projektů – Stínování manažerů, CSR Ambassadors a Business Master Classes.

Stínování manažerů

Projekt Stínování manažerů, který Business Leaders Forum organizuje od roku 1992, umožňuje vysokoškolským studentům nahlédnout do každodenní praxe manažerů – studenti se po dobu stáže stávají tzv. stínem manažera.

Manažeři a firmy mohou využít inovativních nápadů studentů pro své strategické plánování a získat budoucí kvalitní zaměstnance. Otevřenost firmy vůči studentům také posiluje její image a je znakem společenské odpovědnosti.

Ve Stínování manažerů bychom studentům rádi představili takové manažery, kteří nejenže jsou úspěšní, ale také společensky odpovědní. Pro další ročník tedy hledáme deset výjimečných manažerů, kteří ve své práci jednají eticky, myslí na okolí, chápou, že podnikání není jen o zisku, ale i o hodnotách a především, že se nebojí otevřít dveře své společnosti a předat své zkušenosti dál.

Do Stínování manažerů se v minulosti zapojily například společnosti GE Money a.s., Grid International CZ s.r.o., Phillip Morris ČR a.s. a mnoho dalších.

Účast v projektu je pro firmy zcela bezplatná. Přihlašování pro firmy je již spuštěno.

Pro více informací se podívejte na náš informační leták (pdf, 403 kB).

Chcete se zapojit do projektu Stínování manažerů? Kontaktujte nás.