Business Leaders Forum | Responsible Leadership Projects
3191
page,page-id-3191,page-child,parent-pageid-3020,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Inspirujte studenty a objevte nové talenty pro vaši firmu

Věříme, že jako firemní leadeři můžete pozitivně ovlivnit mladé lidi, kteří mají zájem o byznys a společenskou odpovědnost. A naopak – talentovaní studenti mohou být přínosem pro vaši firmu a vašimi potenciálními zaměstnanci. Efektivnímu propojování firem a vysokoškolských studentů se věnujeme už 20 let. Podpořte nadějné budoucí manažery a zapojte se do našich projektů – Stínování manažerů, CSR Ambassadors a Business Master Classes.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Stínování manažerů

Projekt Stínování manažerů, který Business Leaders Forum organizuje od roku 1992, umožňuje vysokoškolským studentům nahlédnout do každodenní praxe manažerů – studenti se po dobu stáže stávají tzv. stínem manažera.

Manažeři a firmy mohou využít inovativních nápadů studentů pro své strategické plánování a získat budoucí kvalitní zaměstnance. Otevřenost firmy vůči studentům také posiluje její image a je znakem společenské odpovědnosti.

Ve Stínování manažerů 2013/2014, bychom studentům rádi představili takové manažery, kteří nejenže jsou úspěšní, ale také společensky odpovědní. Pro další ročník tedy hledáme deset výjimečných manažerů, kteří ve své práci jednají eticky, myslí na okolí, chápou, že podnikání není jen o zisku, ale i o hodnotách a především, že se nebojí otevřít dveře své společnosti a předat své zkušenosti dál.

Do Stínování manažerů se v minulosti zapojily například společnosti GE Money a.s., Grid International CZ s.r.o., Phillip Morris ČR a.s. a mnoho dalších.

Účast v projektu je pro firmy zcela bezplatná. Přihlašování pro firmy je již spuštěno.

Pro více informací se podívejte na náš informační leták (pdf, 403 kB) a harmonogram projektu (pdf, 551 kB).

Chcete se zapojit do projektu Stínování manažerů? Kontaktujte manažerku vzdělávacích programů Vladimíru Bendovou

 

Podívejte se, co o Stínování manažerů říká Vladimír J. Dvořák, ředitel Grid International CZ s.r.o.

 

CSR Ambassadors

Projekt CSR Ambassadors je koncept, který umožňuje propojení podnikatelského sektoru s vysokými školami. Pevně věříme, že díky spolupráci se studenty, můžete získat nápady na inovaci nebo vytvoření Vaší nové CSR strategie, která bude mít pozitivní vliv na konkurenceschopnost Vaší společnosti. Během jednoho semestru skupina vysokoškolských studentů vypracuje projekt na základě Vašeho zadání.

V minulých ročnících se do projektu zapojili společnosti ČSOB, RWE, Skanska a Nestlé. Podílejte se i Vy na již 3. ročníku projektu CSR Ambassadors.

Hodnocení projektu CSR Ambassadors

“Projekt bych doporučil i jiným společnostem a to nejen proto, že dostanou za málo peněz hodně muziky, alei protože samotný projekt je již hodnotným CSR počinem.” Petr Kaňka, RWE

“Zadání a práce na projektu mě velice bavila. Líbilo se mi, že jsme spolu s týmem dostali prostor na vyjádření svých nápadů.” student Přírodovědecké fakulty, UK

“Byla jsem velice spokojená, projekt je smysluplný pro obě strany, studenty i ČSOB.” Markéta Charvátová, ČSOB

Více informací o projektu a harmonogram naleznete zde (pdf, 707 kB)

Chcete se zapojit do projektu CSR Ambassadors? Kontaktujte manažerku vzdělávacích programů Vladimíru Bendovou

Business Master Classes

Business Master Classes je série přednášek firemních leaderů a manažerů, kteří studentům předávají své zkušenosti a seznamují je s aktuálními trendy v oblasti managementu, financí, lidských zdrojů, marketingu apod.  Na setkání můžete představit svoji firmu a její filozofii a diskutovat s mladými lidmi, kteří mají o dané téma opravdový zájem. Proto od studentů častokrát vzejdou zajímavé podněty pro váš byznys.

Zapojení firmy (resp. firemního leadera či manažera) do projektu obnáší přípravu přednášky a vedení diskuse. Veškerou organizaci zajišťuje Business Leaders Forum.

Ke stažení:

Chcete vystoupit na přednášce z cyklu Business Master Classes? Kontaktujte nás.