Business Leaders Forum | Pro firemní leadery
3018
page,page-id-3018,page-parent,page-child,parent-pageid-3016,page-template,page-template-page-full,page-template-page-full-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Propojujeme firemní leadery, kteří si mají co říct

Byznys tvoří především lidé. Proto pravidelně pořádáme setkání ředitelů a majitelů firem (CEOs) – akce, na kterých je řeč o podstatných tématech pro váš byznys a kde můžete snadno navázat kontakt s potenciálními obchodními partnery nebo lidmi, kteří vyznávají v podnikání podobné hodnoty jako vy.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Vrcholní představitelé našich členských firem se účastní pravidelných setkání, tzv. CSR Clubů, která se konají jednou za tři měsíce a též výročního setkání CSR Leaders Annual Reunion, kde se schází nejvlivnější aktéři CSR v České republice. Business Leaders Forum též pravidelně pořádá setkání manažerek dle formátu Lean In.

Chcete prezentovat vaši firmu mezi společensky odpovědnými podnikateli a zainteresovanou veřejností? Vedle našich stávajících networkingových aktivit pro vás rádi kompletně zajistíme další akce na klíč (CSR Event Management) – a to buď pod záštitou Business Leaders Fora nebo uspořádáme event na míru vaší firmě. Nabízíme rovněž rozsáhlou odbornou podporu přímo vašim CSR manažerům.

Business Leaders Forum už 20 let podporuje také spolupráci mezi vysokými školami a firmami. Věříme, že talentovaní studenti a progresivní firmy se mohou vzájemně obohatit. Zapojte se do Responsible Leadership Projects, které pořádáme.

Chcete snížit náklady, zvýšit efektivitu a konkurenceschopnost vaší firmy? Připojte se k celosvětovému trendu a začněte s GRI reportingem. Pomůžeme vám s implementací a dalšími fázemi celého procesu.

Podívejte se, co o CSR říká Ivan Pilný, patron Business Leaders Fora.

Připojte se do prestižní společnosti firemních leaderů.

CSR jako součást strategického řízení firmy (pdf, 308 kB)