Spojení vysokoškolských studentů s úspěšnými firmami skrze CSR strategii

Projekt CSR Ambassadors je koncept, který umožňuje propojení podnikatelského sektoru s vysokými školami. Pevně věříme, že díky spolupráci se studenty můžete získat originální nápady na inovaci nebo vytvoření Vaší zcela nové CSR strategie, která bude mít pozitivní vliv na konkurenceschopnost Vaší společnosti.

Jak projekt funguje?

Během jednoho semestru skupina vysokoškolských studentů vypracuje projekt na základě Vašeho zadání. Tvůrčí přístup a inovativní myšlení tak může obohatit i Vaši CSR strategie, přesně podle Vašich představ.

Proč se zapojit?

Projekt staví na sérii úspěšných ročníků, do kterých se zapojily společnosti Česká Spořitelna, ČSOB, RWE, Skanska a Nestlé. V současnosti probíhá další ročník projektu, do kterého se již zapojila např. společnost Provident.

Hodnocení projektu?

„Projekt bych doporučil i jiným společnostem a to nejen proto, že dostanou za málo peněz hodně muziky, ale i protože samotný projekt je již hodnotným CSR počinem.“

Petr Kaňka, RWE

„Byla jsem velice spokojená. Projekt je smysluplný pro obě strany, studenty i ČSOB.“

Markéta Charvátová, ČSOB

„Zadání a práce na projektu mě velice bavila. Líbilo se mi, že jsme spolu s týmem dostali prostor na vyjádření svých nápadů.“

Student Přírodovědecké fakulty; UK

Kde je možné získat další informace a zapojit se?

Pro více informací a detailů, prosím, kontaktujte nás.

Projekt CSR Ambassadors byl realizován ve spolupráci s: