Business Leaders Forum | Pro studenty
3022
page,page-id-3022,page-parent,page-child,parent-pageid-3016,page-template,page-template-page-full,page-template-page-full-php,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Získejte nové znalosti a zkušenosti pro svou budoucí kariéru

Skvělým a společensky odpovědným manažerem se člověk většinou nerodí. Dobrá škola vám dá kvalitní znalosti a podpoří váš talent, ale důležité je také propojení teorie s praxí. Proto pro vás organizujeme několik projektů, které rozšíří vaše vědomosti, ukáží vám aktuální trendy z praxe velkých firem a zkušených manažerů a přinesou vám zajímavé kontakty pro vaši budoucí kariéru. Jak je zúročíte, to už bude na vás.

[one_third][/one_third][one_third][/one_third][one_third_last][/one_third_last]

Zajímá vás, jak vypadá každodenní práce manažera? Zapojte se do projektu Stínování manažerů, který organizujeme už 20 let a kde máte šanci být v bezprostřední blízkosti manažerů, jež utváří strategie firem.

Organizujeme také mezinárodní projekt Stínování přes hranice, který vznikl za podpory Visegradského fondu, za účelem rozvoje spolupráce mezi studenty zemí V4.

Chcete se setkat s top manažery českých a zahraničních firem a diskutovat s nimi? Zúčastněte se našich přednášek Business Master Classes a dozvíte se více o aktuálních trendech v managementu, marketingu nebo IT, a to přímo od odborníků z praxe. Láká vás nahlédnout více do problematiky společenské odpovědnosti firem? Přihlaste se na stáž přímo k nám do Business Leaders Fora. Hledáme motivované studenty, kteří se budou podílet na našich projektech a přinesou nové podněty a nápady. Studujete Podnikohospodářskou fakultu VŠE a chcete přenášet své znalosti do praxe? Možná jste už slyšeli o projektu CSR Ambassadors, díky němuž se můžete podílet na vývoji nebo inovaci environmentální strategie firem. Hledáte informace o společenské odpovědnosti firem například pro svoji diplomovou práci? Přečtěte si základní informace nebo nahlédněte do odborné sekce Co je CSR, kde najdete podrobné inforamce i řadu zajímavých odkazů. Marketplace nápadů na téma Vaší bakalářské, diplomové či seminární práce na téma společenská  odpovědnost firem naleznete zde. Novinky o dění Business Leaders Foru si můžete přečíst v BLF Times. Nezapomeňte se k nám připojit také na Facebooku.