Společnost European School of Business & Management zve na bezplatný workshop na téma “Emoční inteligence a praktické využití”  s Mgr. Františkem Paikrtem, odborným poradcem, lektorem v oblasti vzdělávání a rozvoje, trenérem společnosti APPLE Inc.

František Paikrt aktuálně působí jako jeden ze dvou oficiálních trenérů společnosti Apple Inc. na českém a slovenském trhu. Má zkušenosti s působením v pozici oblastního specialisty vzdělávání ve společnosti Tesco stores ČR a také s organizováním a realizací mezinárodních škol prožitkového vzdělávání pod hlavičkou Univerzity Jana Evangelisty Purkyně, kde také působil jako vyučující. Čerpá z letitých zkušeností v rozvojových a vzdělávacích projektech mnoha společností z nejrůznějších segmentů, kde působil jako lektor agentury MgC Group.

Workshop se uskuteční 15. února 2016 v čase 17:00 – 19:00 na adrese Aspen Business Centre, V Jámě 1, 110 00 Praha (1. patro).

Někteří lidé mají dovednost empatie. Dokáží si tak získat sympatie svých komunikačních partnerů a být tak hodnoceni velmi kladně tzv. na první dojem. Empatie se však často zaměňuje s emoční inteligencí. To nám může pěkně zavařit ve chvílích, kdy druhá strana očekává naši empatii, ale my zrovna potřebujeme řešit sami sebe.

„Měli jsme to zvládnout, jsme přeci vnímáni jako empatičtí… Tak proč to zrovna tentokrát nezafungovalo?“

Přijďte se aktivně zapojit do přednášky s tematikou Teorie emoční inteligence v obchodní a manažerské praxi. Udělejte si čas na lehkou sebereflexi a zjistěte, jak vám vaše schopnost zvyšovat svou emoční inteligenci pomůže v komunikaci s klientem, nadřízeným, podřízeným anebo s kolegou.

European School of Business & Management je mezinárodní škola nabízející kvalitní studium MBA postavené na Oxfordském systému výuky, který je zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností a jejich demonstraci v reálném životě a praxi.

Svou účast potvrďte na e-mailovou adresu pozvanka@esbm.cz. Kapacita přednášky je 30 míst.

Za svou účast můžete také získat nově certifikát, který je zpoplatněn částkou 500 Kč.