GE Money Bank, člen platformy Business Leaders Forum, zve na závody nevidomých v lezení na stěně „Nekoukej a lez O.K.!“. Přijďte se v neděli 17. dubna 2016 podívat na výjimečné sportovní klání, které začíná v 10:30. Tříčlenné týmy složené z nevidomých, dospělých bez zrakového hendikepu a dětí budou závodit v lezeckém centru SmíchOFF v Praze 5.

Na lezecké stěně lezou všichni se zakrytýma očima. Soutěžit bude úspěšná nevidomá klavíristka Ráchel Skleničková, která se představí i na Pražském jaru 2016 a také sportovec Ivo Budil, který reprezentoval Českou republiku už v roce 1996 na paralympiádě v Atlantě.

Na akci bude také Neviditelná výstava, na které můžete poslepu otestovat své chuťové buňky nebo si vyzkoušet novinku – zvukovou střelbu.

Závody se konají nejen díky nadšení nevidomých sportovců, ale zejména díky pomoci dobrovolnické organizace GE Volunteers, jejíž členové každý rok odpracují na projektech zaměřených na podporu znevýhodněných osob a dětí, seniorů a na ochranu životního prostředí tisíce hodin. Počet akcí realizovaných každý rok ve všech regionech České republiky již překročil dvě stovky.

pozvánka ge volunteers