Strategie a poradenství

Pomůžeme vám s rozvojem CSR aktivit

Uvažujete o zavedení společensky odpovědných aktivit ve vaší firmě? Potřebujete pomoc s realizací CSR projektů? Hledáte nové impulsy pro vaše CSR aktivity?

Společně najdeme cesty, jak vytvářet smysluplné a efektivní CSR aktivity, které budou přínosem pro vaši firmu i společnost. S naší odbornou garancí se vyvarujete chyb, které by vás stály čas, peníze a energii. Máme více než 25 let zkušeností a nápady, jak profesionálně rozvíjet CSR v České republice. 

Co nabízíme?

CSR Strategic Design &  Project Management

Poskytujeme individuální konzultace CSR aktivit – bez ohledu na to, v jakém rozsahu nyní CSR uplatňujete. Poradíme vám, pokud jste se rozhodli se CSR teprve začít i pokud se společenské odpovědnosti již věnujete a hledáte cesty, jak to dělat lépe.

Víme, že každá firma je jiná, a proto nenabízíme univerzální řešení, ale vždy připravujeme plán na míru. Baví nás hledat konkrétní řešení reálných problémů.

Probereme s vámi, jaké jsou priority vaší firmy v oblasti společenské odpovědnosti, společně stanovíme vhodnou strategii, naplánujeme rozpočet a harmonogram jednotlivých kroků a pomůžeme vám je realizovat.

Naše spolupráce není založena jen na klasickém projektovém managementu: integrální součástí našich konzultací je také kvalitní odborná podpora. To vše s cílem, aby z projektu profitovala jak vaše firma, tak i společnost.

 

CSR Event Management

CSR eventy jsou ideální příležitostí, jak představit aktivity vaší firmy médiím a odborné i laické veřejnosti. Zahajujete nový CSR projekt? Dejte o tom s naší pomocí vědět světu.

Pořádání eventů se věnuje řada společností, my však klademe velký důraz na to, abychom ve spolupráci s vámi dali takové akci to nejdůležitější: obsah, smysl a skvělé hosty.

Příprava akce pro nás tedy začíná definicí jejího cíle a smyslu. Tomu přizpůsobíme i zvolený formát – ať už půjde o pracovní snídani, tiskovou konferenci, seminář nebo konferenci.

A poté už se pustíme do práce: vybereme vhodný prostor, sestavíme program, kontaktujeme řečníky, vytvoříme pozvánky, zajistíme catering a logistiku a samotnou organizaci na místě – zkrátka vše, co k profesionálně uspořádané akci patří.

Postaráme se také o kvalitní odborné materiály o tématu CSR a samozřejmě o medializaci akce.

Akce organizujeme buď pod záštitou Business Leaders Fora, nebo připravíme event přímo na míru vaší firmě.

 

Konzultační služby poskytujeme jak členským, tak nečlenským firmám Business Leaders Fora.