VIP akce

Propojujeme osobnosti, které si mají co říct

Byznys tvoří především lidé. Proto pořádáme pro naše členy setkání významných osobností českého podnikatelského prostředí a k diskusnímu stolu zveme i zástupce akademické a veřejné sféry či církví.

Na setkáních hledáme synergie a otevíráme důležitá témata související s hodnotami nejen v byznyse. Naplňujeme tím jednu ze základních vizí Business Leaders Fora: když se potkají výjimeční lidé, mohou vzniknout skvělé nápady a partnerství.

VIP akce pořádáme pravidelně například jako součást výroční konference Nadace Forum 2000, kterou založil Václav Havel. Kulatých stolů či pracovních snídaní konaných v rámci Fora 2000 se účastní hosté z celého světa, což je vynikající příležitost navázat nové kontakty a získat nové náhledy na problémy.

Při všech našich akcích nám záleží na tom, abyste se cítili dobře: pečlivě vybíráme prostor konání i doprovodný program. Každé setkání se tak stává i významnou a příjemnou společenskou událostí.

VIP akce pořádáme nejen z vlastní iniciativy, ale můžeme je zorganizovat na klíč i pro vás. Pokud máte zájem o spolupráci, ozvěte se nám.