Business Leaders Forum | Tým
57581
page,page-id-57581,page-template-default,qode-core-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,pitch child-child-ver-1.0.0,pitch-ver-1.4.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Team
Veronika_P.

Veronika Pešatová

Project Manager

Veronika Pešatová se v rámci BLF zabývá oblastí vzdělávání, zejména zaměstnávání mladých a kvalitou praktických výuk. Od svého prvního mateřství se začala zajímat o rovné příležitosti a „work life balance“. Jsou to témata, která si vybrala jak pro svou bakalářskou práci, tak pro diplomovou práci. Tato témata ji dovedly až k CSR a do BLF. V minulosti pracovala v komerční sféře, kde si také uvědomila, že je zapotřebí obor CSR šířit.

Výkonný výbor
DVO_0016

Sandra Feltham

President

Sandra Feltham je přední expert na oblast udržitelného rozvoje a nefinančního reportingu v České republice. Její firma Flagship CSR Consultancy je jedinou CSR agenturou v ČR, která se specializuje na firemní udržitelnost a nefinanční reporting. Flagship je partnerem Global Reporting Initiative (GRI) a globální agentury CSR International Company. Sandra se oblasti CSR a udržitelného rozvoje věnuje více jak 10 let, je certifikovaná organizací GRI v psaní udržitelných reportů a britským IEMA v environmentálním managementu. Pracovala pro významnou globální CSR agenturu v Londýně, kde reportovala pro firmy, jako jsou Nestlé, Veolia, Ford či Carillion. Má také zkušenosti z oblasti PR a komunikací, kdy pracovala pro nadnárodní značky jako Four Seasons, KFC, Adidas Originals, Areva či AVG. Sandra vystudovala magisterská studia na Humboldtově univerzitě v Berlíně.

vesselin_barliev

Vesselin Barliev

Předseda

Vesselin Barliev pracuje ve velkých korporacích v oblasti posledních 15 let. Jedné z klíčových oblastí, které se ve své práci věnuje je udržitelnost a odpovědné podnikání. Považuje za důležité, aby firmy budovaly podnikatelské modely, založené na principech udržitelností a sdílených hodnotách. Vesselin od roku 2016 působí ve firmě CEMEX jako Public Affairs and Communication manager. Předtím pracoval na pozici CSR managera ve společnostech Tesco a Plzeňský Prazdroj. V maloobchodním řetězci Tesco byl u zrodu a následného prosazení systému řízení CSR jako součásti byznys modelu Tesca. V Plzeňském Prazdroji se zase podílel na změnách principů a priorit politiky trvale udržitelného rozvoje. V letech 2014 až 2015 rovněž předsedal CSR Committee v Americké obchodní komoře. Chtěl by věřit, že se může podělit a z jeho zkušeností obohatit vnímaní a práci svých kolegů.

jana_grigova.jpg

Jana Grigová

Člen

Jana Grigová je ředitelka nových instalací a marketingu ve švýcarské společnosti Schindler CZ, a.s, která se věnuje prodeji a servisu výtahů a eskalátorů v Čechách a na Slovensku. Jana má prokazatelné zkušenosti v oblasti marketingu a CSR nadnárodních společnostech. Vystudovala VŠE obor podniková ekonomika a management a zajímá jí psychologie, zejména motivace lidí a vlastní seberozvoj. Snaží se jednat podle kréda –  nejlepší investice je do lidských vztahů a změna je jediná jistota v životě. V BLF se chce zaměřit na propagaci udržitelného rozvoje firem, podporu mladých talentů a rozvoj žen. Ve svém volném čase se věnuje rodině, cestování a lyžování.

Patroni

Jsme pyšní, že patrony Business Leaders Fora jsou tyto významné osobnosti:

  • Jan Thompson, britská velvyslankyně v České republice
  • Tomáš Holub, generální sekretář České biskupské konference
  • Zuzana Roithová, poslankyně Evropského parlamentu
  • Ivan Pilný, prezident Tuesday Business Network, zakladatel české pobočky Microsoft
  • Marta Kolská, majitelka eticky odpovědné sítě kaváren Mamacoffee
  • Přemysl Filip, ředitel Nadačního fondu Českého rozhlasu

Já jsem textový blok. Klikni na tlačítko úprav ke změně textu. Výplňový text: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.