Ve čtvrtek 10. listopadu 2016 se v Praze v prostorách společnosti Skanska uskutečnilo zasedání Valné hromady platformy Business Leaders Forum a také poslední letošní CSR Club s prezentacemi expertů formou TEDx talku a následnou diskuzí s odborníky u inspirativních stolů.

V rámci Valné hromady byla odhlasována nová podoba stanov sdružení Business Leaders Forum a zároveň byl zvolen nový výkonný výbor BLF. Své místo ve výkonném výboru obhájila paní Petra Janíčková z Agender a pan Michal Veselý z Nadace partnerství. Novým členem výkonného výboru se stal pan Vladimír Klouda z PASSERINVEST GROUP,a. s. V této nové sestavě započne výkonný výbor své funkční období 1. ledna 2017.

Během CSR Clubu měli účastníci možnost diskutovat u jednoho z inspirativních stolů o tématu „Benefice 2.0“, které vedla Helena Továrková z Nadace Veronica. U druhého stolu se setkali účastníci s tématem „CSR a smrt“, které u tohoto inspirativního stolu otevřel MUDr. Jindřich Polívka z Hospicu Dobrého pastýře. Poslední z inspirativních stolů vedla Martina Ekrtová ze sdružení INEX-SDA na témá „Podoby firemního dobrovolnictví“.

Autorem fotografií je Milan Chrdle.